Muzyka

[Muzyka] George Cosby “Juliet”

georgecosbyMroczny, głęboki, niemal teatralny. George Cosby i jego wokal, który drżeniem każdej z głosowych strun wymusza bezwarunkową uwagę. Dźwięki tak barwne, słowa złożone z tak wzruszających emocji, to sprawa niebywale rzadka. Niebywałość na miarę Benjamina Clementine. „Juliet” zapowiada kolejne wydawnictwo George’a, które ukaże się w połowie października i jest kontynuacją genialnego stylu, wypracowanego przy okazji zeszłorocznej EPki, „Human Touch”. Tego typu dźwięki to już zdecydowanie sprawa na długie jesienne wieczory. Antidotum na mokre ulice, szare poranki, wietrzne zawirowania, szalejące pomiędzy ścianami bezdusznych wieżowców. Aż chce się złapać ten nastrój i ukryć go pod przeciwdeszczowym płaszczem. Na czarną godzinę. Bo w tych pozornie chłodnych, surowych klimatach, czai się gigantyczna wrażliwość, która rozgrzewa od wewnątrz, eksploduje pasją, leczy duszę. Prawdziwe wzruszenie, którego nie trzeba się wstydzić.

http://soundcloud.com/georgecosby/juliet

4 comments on “[Muzyka] George Cosby “Juliet”

 1. Ale głos. :O Nie zdziwiłabym się, gdybym usłyszała to w radio, bo to mógłby być hit.
  Pozdrawiam. 🙂

  Like

 2. Piosenka bardzo przyjemna dla ucha, a Wokalista ma niezwykły głos. Może przyjrzę się bliżej jego twórczości, czuję że może być ciekawa.

  Nowa recenzja: Iggy Pop ,,Post Pop Depression” Zapraszam, http://www.Music-Rocket.blogspot.com

  Like

 3. Zuzanna Janicka

  Ależ głos! Lubię takie. Trafne spostrzeżenie z Benjaminem, choć muzyka George’a jest ostrzejsza. Ja tu jeszcze momentami słyszę Editors z ich starszych płyt.

  Nowa recenzja na http://www.the-rockferry.blog.onet.pl

  Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: