[Muzyka] Party Mode: OneRepublic “Wherever I Go”

onerepublicWiosenno-letni wysyp piosenek aspirujących do tytułu wakacyjnego hitu powoli się rozpoczyna. Dwa dni temu pojawił się nowy, wizualnie zapierający dech w piersiach teledysk Coldplay (“Up & Up”). Z kolei kilka godzin temu premierę miało wideo zapowiadające następny album zespołu OneRepublic. W “Wherever I Go” nie ma jednak nic specjalnie oryginalnego ani w wartwie wizualnej, ani tym bardziej muzycznej. Łatwa, wpadająca w ucho melodia zobrazowana została, wykorzystanym już chyba na wszelkie możliwe sposoby, motywem korporacyjno-japońskiego zniewolenia człowieka, który w świecie szarości i jednakowości może sobie tylko pomarzyć o emocji w barwie innej, niż czarno-biała. Z wieloletnich obserwacji wiadomo jednak, że przeciętność jest kluczem do wakacyjnego sukcesu. O muzycznej przeciętności staram się wiedzieć jak najmniej, w końcu w zeszłym roku chciałem, aby hitem lata zostało “Some Kind Of Heaven” duetu Hurts. Z moim szczęściem jednak, w tym roku będzie to pewnie “Cake By The Ocean” 😉 A Wy macie już jakieś typy?

5 thoughts on “[Muzyka] Party Mode: OneRepublic “Wherever I Go”

 1. Nie wiem co mam myśleć o tej piosence. A teledysk do niej jest dziwny trochę. Szczerze powiedziawszy to myślę, że hitem będzie This Is What You Came For Calvina i Rihanny – dla wiadomości nie lubię niestety tego kawałka tak bardzo jakbym chciała. Cake By The Ocean był raczej nim poprzedniego lata.

  TW14 0PH

  Like

   1. Aż sprawdziłem z ciekawości – “Cake By The Ocean” ukazało się pod koniec września, więc hitem minionego lata być nie mogło 🙂

    PS. Literki wyglądają, jak brytyjski kod pocztowy, czy może się pomyliłem? 😉 😀

    Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s