Muzyka

Leniwa niedziela: The Weeknd & Ed Sheeran „Dark Times”

weeknd_darktimesStylizowany na klasyczny blues z elektronicznym pazurem, “Dark Times” to leniwa opowieść o bójce dwóch facetów w barze, na ulicy, gdziekolwiek. Krew, siniaki, urwany film. Świetny duet Eda Sheerana z The Weeknd, z którego najnowszej płyty pochodzi ten utwór. Spokojny, ciągnie się, rozlewa, opowiadając historię pijaczka, degenerata, który odtrąca miłość kobiety z rozbrajającą szczerością tłumacząc, że nigdy się nie zmieni. Gitara, ciężka perkusja, dramatyczne klawisze. Taki leniwy klimat mam dla Was tej niedzieli.

6 comments on “Leniwa niedziela: The Weeknd & Ed Sheeran „Dark Times”

 1. Nie lubię Cię 😦 znowu mi się nie chce włączyć.
  Do tego poczta mi nie działa.
  Beczę 😦

  Like

  • Hm, wysłałem Ci maila, ale zapomniałem w nim dopisać, że aby słuchać tych piosenek musisz mieć zainstalowane Spotify, chociażby darmową wersję. Ja wrzucam tu linki do Spotify tylko wtedy, jak na YouTubie nie mogę znaleźć, a w przypadku nowych piosenek Eda chyba po prostu bardzo pilnują praw autorskich, bo co się pojawi jakaś jego nowa piosenka, to zaraz znika.

   Like

 2. The Weeknd jest artystą, o którym wszyscy mówią, a ja dalej nie mam pojęcia kto to jest. Załączona piosenka fajna, początek przypomina mi trochę klimat “Ultraviolence” Lany Del Rey.
  Pozdrawiam ciepło. 🙂

  Like

  • Ja The Weeknd słuchałem parę lat temu przy okazji albumu “Thursday”, który był naprawdę bardzo dobry. Obecnego szału nie bardzo rozumiem, wiem, że poszybował w górę dzięki obecności na soundtracku do 50 Shades of Grey, ale żeby jego nowa płyta była jakaś super zachwycająca to nie powiem. Ale duet z Edem Sheeranem jest świetny. Pozdrawiam również 😀

   Like

 3. The Weeknd to ja lubię, może w połączeniu z Edem Sheeranem być całkiem nieźle. Oby artystów nie lubiłem jeszcze kilkanaście miesięcy temu, nagrania od nich nie podobały mi się, a teraz co nowego od nich wychodzi to wszystko mi przypada do gustu.
  http://zyciejestmuzykaaa.blogspot.com

  Like

 4. Mój ulubiony numer z nowego, dość przeciętnego krążka The Weeknd. Dobry wybór 😉

  Nowy wpis na http://the-rockferry.blog.onet.pl

  Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: