Muzyka Na Dobry Humor

Na Dobry Humor: Aqualung “Be Beautiful”

aqualungAqualung ma na koncie sześć albumów, kilka kompilacji i masę nieznanych mi EPek, wobec czego cieszę się, że z tego bliżej nieokreślonego, rozmytego nadmiaru wyłonił mi się właśnie taki oto utwór. “Be Beautiful”, wydany w marcu zeszłego roku, jest pozytywny, skoczny, wręcz wiosenny w swojej zwiewnej aranżacji. Rozpisany na smyczki, które zalotnie zapraszają do tańca, przywodzi na myśl tęsknotę za słońcem i ciepłem, piknikami na trawie i jazdą na rowerze w lekkich powiewach wiatru. Kremy do opalania, kwitnące żonkile, przeciwsłoneczne okulary stają się atrybutami beztroskiej radości, nieskomplikowanej zabawy, która przynosi niegasnący uśmiech, odtwarzany w kółko na moim spotifajowym profilu. Niedługo zdejmiemy gryzące swetry, schowamy do szuflady czapki i szaliki i popędzimy nad rzekę. Świat zawiruje słodyczą truskawek, a krwioobieg zawrze od intensywności kwiecistych zapachów. I tego Wam właśnie życzę w te nadchodzące Święta. Cieszmy się z tego, co mamy – z życia, zdrowia, przypadkowych uśmiechów i prawdziwych przyjaźni.

4 comments on “Na Dobry Humor: Aqualung “Be Beautiful”

 1. Nagłówek mnie zmusił, żeby wejść 🙂 Twój opis mnie zaczarował, poczułam piękny zapach wiosny i szczęścia. Teraz piszę to przy dzwiękach tej piosenki i zastanawiam się po co kombinować? 🙂
  Przecież wystarczy się cieszyć tym, co jest. Tym co mamy.
  Pomagasz mi się budzić z zimowego snu.
  jesteś najbardziej prawdziwy. Dzięki 🙂

  Like

 2. Ładna, mało wymagająca ale nieciekawa ta piosenka. 🙂

  Like

 3. Świetna piosenka, przepiękne smyczki ❤ Początek skojarzył się trochę z Bjork, ale dalej to już taka typowa Eurowizja.

  Zapraszam na nową recenzję (Sia – Cheap Thrills) na NAMUZOWANI.blog.onet.pl

  Wesołych Świąt! 😉

  Like

 4. Piękna piosenka.

  Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: