Party Mode

Party Mode: Camp Claude – Blow

camp-claude,M211769Nie byłbym sobą, gdybym o tym znalezisku nie napisał. Mimo, że obrazujący go, domowej roboty teledysk, nakręcony kamerką internetową jest tak dziwny, że niekoniecznie do przesłuchania zachęca. Wokalistka po prostu pali papierosa i ogląda filmik opublikowany przez NASA. Trzy lata słońca w trzy minuty. To słońce zdaje się wykraczać poza ramy ekranu i ogarniać jej sylwetkę płomieniami. Chwilami można je nawet zobaczyć w odbiciu lustra znajdującego się za jej plecami. A wszystko przy akompaniamencie rytmicznego elektro i melodeklamacji, która kojarzy się z Peaches. Jest uzależniająco, tanecznie i poniżej tych nasowskich trzech minut, co sprawia, że słucham tego utworu w kółko od godziny. Idealne na kaca, albo na niedzielne after party. A może i nawet na poprawiny po jakimś dziwnym weselu?

6 comments on “Party Mode: Camp Claude – Blow

 1. Ale to jest dziwne… :O albo to tylko moja gorączka 😉

  Like

 2. “Domowe” teledyski to coś, co bardzo lubię. Pierwsze klipy Lany Del Rey nagrywane kalkulatorem podobają mi się bardziej niż jej profesjonalne produkcje. Ten kawałek jednak mi się nie podoba.
  Pozdrawiam serdecznie. 🙂

  Like

 3. Babka z żołtaczką..
  Moje brwi to unosiły się to opadały próbując pomoc mi ją zinterpretować, ale jakoś nie podoba mi się panna..
  A muzyka wydaje się być leciutka, tak mogłaby mi przyśpiewywać iedy zdrapuję rano przymrozek z szyby samochodu a do roboty 10 minut (spóźnienie grozi zrównaniem z ziemią) chociaż wydaje mi się, że jednak… jakby śpiewała mi to wtedy to szybko złamałabym jej nos, czyli to jednak zły pomysł..
  😀
  Ale nie to, że mi się nie podoba czy coś 😀

  Like

  • Ha ha, baba z żółtaczką 😀 Szkoda, że ja na to nie wpadłem 😀

   Powiem Ci, że to wideo jest tak strasznie dziwne, że aż fascynujące. Nie mogłem się od niego odkleić przez cały dzień, mimo że na początku zupełnie nie kojarzyłem o co jej chodzi 😉 😉

   Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: