Bez kategorii

W skrócie: Phantoms, SG Lewis, Andra Day

crossroads_shortcuts

Phantoms “Voyeur”
Połączenie “Czarnego Łabędzia” z klimatami niepokojących wideoklipów Aphexa Twina. Baletnica, porażka i dzika furia. Brakuje tylko dziewczynki z teledysków Sii, aby dopełnić całości. Trans i synchroniczny taniec, niedzielny melanż po całoweekendowym tankowaniu. Tak dziwnie i tak fajnie zarazem już dawno nie było.

SG Lewis “Warm”
SG Lewis zalicza właśnie swoje pięć minut po tym, jak w serialu “Ballers” użyto jego piosenki na zakończenie jednego z odcinków. “Warm” poszybowało na trzecie miejsce listy elektronicznych utworów amerykańskiej wersji iTunes ku uciesze wykonawcy, który wydał właśnie nowego singla. Warto się temu kawałkowi przysłuchać, bo tak spokojnie i tak ciepło już dawno nie było.

Andra Day “Lose Yourself” (Eminem cover)
Andra Day ma wielkie ambicje zostać następczynią Amy Winehouse. Ma ku temu niesamowite warunki wokalne i interpretacyjne, czego dowodzi ten rozemocjonowany cover piosenki Eminema. Tak zaskakująco i tak niezwykle już dawno nie było. Polecam jej cały YouTube’owy kanał. Można tam znaleźć kilka naprawdę fajnych soulowych kawałków.

1 comment on “W skrócie: Phantoms, SG Lewis, Andra Day

  1. Pierwsza.. taka.. bez rewelacji ale od teledysku jakoś nie mogłam oderwać oczu.. tyle emocji! Aż mną targało na lewo i prawo.. i chyba się boję trochę tej kobiety 😀

    Druga mnie ukołysała.. nawet nie wiesz ile razy ziewnęłam 😀

    Trzecia?. Piękna! Piękny ma głos kobietka, piękna jest cała, i rozpływałam się przy niej, ale i tak zastanawiałam się cały czas jak jej uszy utrzymują tak wielkie kolczyki! 😀 wiem, jestem okropna, powinnam się skupić na muzyce.. eh 🙂

    Ale pięknie śpiewq, najlepszy ostatni 😀

    Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: