Muzyka

Muzyka: Greighwolfe

gwIdealne połączenie rocka i soulu. Młody Lenny Kravitz, wyraźne gitarowe riffy i ten falset pod koniec piosenki. Nic dziwnego, że słychać tu i D’Angelo, i Jacka White z The White Stripes. Greighwolfe miesza style z wielką łatwością, wymyka się klasyfikacjom. Zafascynowany muzyką od dzieciństwa zawsze stawiał na szczerość i różnorodność. Brał lekcje śpiewu operowego, a jednocześnie rozwijał swoje zainteresowanie klasycznym rockiem. Jego EP zatytułowane “Black”, przymiarka do pełnej płyty, to wyraz tego rozdźwięku, zobrazowanie całej palety muzycznych inspiracji. Słucha się tego z podziwem. Każda z sześciu piosenek to wycieczka w zupełnie inny obszar. Bezkres dźwięków zahaczających o nieskończoność muzycznych barw, od rnb po elektronikę. To bogactwo stylów tworzy zaskakującą, jednolitą całość, silny głos wyróżniający się w zalewie popowej poprawności. Warto tego wokalistę zapamiętać. I posłuchać jego muzyki w całości, w serwisie Spotify, albo tutaj.

5 comments on “Muzyka: Greighwolfe

 1. czesc serdecznie zapraszam do głosowania na nowe notowanie na http://www.listamegaprzebojowalicia.bloog.pl

  Like

 2. Przymknęłam sobie powieki i tak słuchałam, słuchałam słuchałam, aż mi bateria siadła w tablecie i przyciemnił mi się ekran a ja dalej, w transie..
  Po prostu, na dzisiaj nuta dla mnie, akurat ta druga tak mnie usypiała bo pierwsza też fajna ale głównie jego głos <3<3<3
  🙂
  Dzięki, za świetne utwory 🙂

  Like

 3. Hej 😉 mam do Ciebie pytanie, ale proszę skontaktuj się ze mną przez e-mail

  Like

 4. Druga.. No po prostu cudo! 🙂

  Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: